Že sú Christina Aguilera a Mariah Carey jedinými famóznymi speváčkami na svete? Omyl, to ste ešte nepočuli spievať Demi Lovato!

Show Jimmyho Fallona patrí v Amerike medzi najzábavnejšie programy, ktoré sa tešia veľkej popularite. Moderátor si do štúdia pozýva rôzne celebrity, ktoré s ním plnia zábavné úlohy a nehanbia sa v žiadnom ohľade strápniť ani ponížiť. Počas víkendu si Jimmy pozval do svojej show americkú speváčku Demi Lovato, s ktorou si zaspieval zopár notoricky známych pesničiek. Celý princíp súťaže pozostáva vo vyžrebovaní si skladby, ktorú bude súťažiaci spievať a taktiež interpreta, ktorého bude napodobňovať. Okrem iného mala Demi v závere zaspievať ,,Spongebob Squarepants” ako Christina Aguilera a svojim prevedením postavila na nohy aj samotného moderátora. No nebola úžasná?

Aby sme však neboli nespravodlivé, niečo obdobné predviedla aj Ariana Grande, ktorá by sa napodobňovaním interpretov mohla doslova živiť. Veď posúďte samé. :)

Video, Foto: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)