Krásna speváčka Demi Lovato prekvapuje v poslednom období celý svet ako na bežiacom páse. Najprv verejnosť informovala, aké má plány na rok 2017, potom ohromila novým imidžom, ktorý jej veľmi svedčí a tentokrát sa pochválila darčekom, ktorý jej venovala vychýrená automobilová spoločnosť. To je ale život!

Demi je v súčasnosti pracovne veľmi vyťažená a všetky jej koncerty sú vždy beznádejne vypredané. Tento rok sa spoločne s Nickom Jonasom, s ktorým sú si veľmi blízki, stretávali na “Honda Civic Tour”. Nielenže robili priame promo spoločnosti, ale spoločne odohrali aj niekoľko perfektných koncertov. Okrem toho darovala významná automobilka sympatickej hudobníčke nový model “Hondy Civic”, na ktorom sa spoločne podieľali pri výrobe. Svojím novým a nablýskaným “tátošom” sa Demi s veľkou radosťou a nadšením okamžite pochválila aj svojim fanúšikom na sociálnych sieťach. Niet pochýb o tom, že si ho sympatická hnedovláska aj zaslúžila!

 

Foto: Instagram, xdesktopwallpapers.com | Zdroj: Instagram, demilovato.com | Video: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.