Jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu, Demi Lovato a Wilmer Valderrama, ohlásil po šiestich rokoch vzťahu namiesto zásnub koncom mája svoj definitívny koniec. Ako sa zdá, herec zo seriálu ,,Tie roky 70.” za speváčkou dlho nesmútil, dnes sa už po jeho boku objavuje nová žena!

Nový hviezdny pár je na svete. Wilmer Valderrama, známy predovšetkým zo seriálu Tie roky sedemdesiate, dlho neotáľal a za Demi Lovato si našiel náhradu v podobe sexi herečky. S Demi sa rozišli začiatkom júna, čo sprevádzalo aj oficiálne vyjadrenie sympatického páru: ,,Po takmer šiestich milujúcich a nádherných rokoch, sme sa rozhodli ukončiť náš vzťah. Pre nás oboch to bolo neuveriteľne ťažké rozhodnutie, ale my sme si uvedomili viac než čokoľvek, že sme skôr najlepší priatelia. Ďakujeme všetkým, ktorí nám za tie roky poskytli svoju podporu. S láskou Wilmer & Demi.” Ako sa však zdá, herec dlho neotáľal a po jeho boku sa už objavuje nová žena, konkrétne herečka Minka Kelly, ktorá sa už pri Wilmerovi objavila v roku 2012. V stredu zazreli zamilovanú dvojicu na spoločnej romantickej večeri a my môžeme zhodnotiť, že im to spolu naozaj pristane.

Wilmer s Minkou

526

 

👀 ooooh, ya'll know #leo #demilovato was gonna have something to say about this! #aquarius #WilmerValderrama and #cancerian #MinkaKelly spotted in Cabo San Lucas, Mexico on Friday (pic on right – 📷 FameFlynet Puctures). They were first spotted this year having dinner in Hollywood on Wednesday. As shown in the pic on the left (📷 – Blue Wasp/Grey Wasp/Splash News)…they briefly dated in 2012 while he and Demi were on a break! Although neither has confirmed the romance, E! News reported on Thursday that they are definitely a couple. So it was inevitable that Demi got all in her feelings and posted this cryptic tweet. 'You have to be capable of being honest with yourself before you can get honest with other people' Demi and Wilmer split 3 months ago after dating for 6 years! On a personal level, the relationship is not without its difficulties. The Cancer woman seeks a man who can commit to her, heart and soul. The Aquarius man doesn’t do commitment, and he doesn’t do heartfelt expressions of love, either. His emotional distance and aloofness can be very hurtful and mystifying to the Cancer woman. He finds her moods upsetting too, and very distracting. He believes that his love for the Cancer woman goes without saying, but she needs to hear it said. For Aquarius man Cancer woman compatibility to thrive, this couple need to get to grips with some communication issues. (via astromatcha.com)

A post shared by PLANETS & HOLLYWOOD (@celebszodiac) on

 

 

 

A lil pregame song & dance in preparation for @hernameisbanks w @renatashulman #alwaysnecessary

A post shared by Minka Kelly (@minkakelly) on

 

#MinkaKelly

A post shared by DreamGirls (@thedreamgirlsss) on

Foto: Instagram, sheknows.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.