Moderátorka, spisovateľka, príležitostná modelka, ale hlavne milujúca matka a partnerka Barbora Rakovská sa môže pýšiť nielen kariérnymi úspechmi, ale aj nádhernou rodinou. Jej dcéra Amia očividne zdedila krásu po svojej mame.

Dcéra Barbory Rakovskej a speváka Tomiho Popoviča bola už odmalička krásnym dievčatkom. Niet sa čomu čudovať, genetika sa rozhodne nezaprie. Krása však nie je ani zďaleka jediná prednosť, ktorou Amia disponuje. Zatiaľ čo blonďavými vlasmi a očarujúcim úsmevom sa veľmi ponáša na mamu, zmysel pre humor a očká údajne zdedila po Tomim. Okrem toho, malá Amia je inteligentná, šikovná a hravo ovláda všetky moderné technológie.

br-1

Tomi a Barbora sa už dávnejšie priznali, že preferujú mierne benevolentnejšiu formu výchovy. Dcéra ich odmalička neoslovuje „mama a tato“, ale krstnými menami. Slávny pár sa vyjadril, že chcú byť pre svoje dieťa nielen rodičmi, ale aj kamarátmi. Hviezdi rodičia si želajú, aby ich dcéra prežila detstvo so všetkým, čo k tomu patrí, preto ju zatiaľ nezaťažujú otázkami o budúcnosti. Až časom sa ukáže, či sa Amia rozhodne ísť po stopách svojej mamy alebo nasledovať kariéru svojho otca.

br

br-5 br-4 br-2

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here