Premýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste začali žiť v spoločnej domácnosti so svojim priateľom? Ženský a mužský svet sú absolútne odlišnými rovinami a nie všetko môže byť tak dokonalé, ako to na prvý pohľad vyzerá.

Spoznali ste sa a vy ste okamžite vedeli, že je to muž vášho života. Vždy bol pozorný, čistotný, nechýbal mu zmysel pre detail a doma mal úhľadne upratanú posteľ aj skriňu. Po čase ste si boli istá, že je ten pravý a vzťah by sa mal posunúť na vyššiu úroveň. Chceli ste spolu jednoducho začať žiť.

Keď ste sa presťahovali do spoločnej domácnosti, veľa vecí vám začalo dávať zmysel. Poriadok mu v starom byte robila evidentne matka, s ktorou žil, prdnúť si vie naozaj každý chlap ,,s gráciou” a ruka môže ísť z trenírok skutočne priamo do úst. Čo robiť v prípade, keď nie je všetko podľa vašich predstáv? Tento spot hovorí za všetko. Podarená reklama, čo vravíte? :)

Video: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)