Toto že je trojnásobná matka? Len ťažko tomu uveriť, však? Daniela Peštová vyzerá pri svojom 20-ročnom synovi ako jeho rovesníčka. Ako to len robí, že stále pôsobí tak úžasne?

Syn topmodelky a partnerky Paľa Haberu, Daniely Peštovej, práve oslávil dvadsiate narodeniny. Fotka dospelého mládenca a šťastnej maminky nenechala na seba dlho čakať a na Danielinom Instagramovom profile zožala veľký úspech. Modelka totiž popri svojom mladom fešákovi pôsobí skôr ako staršia sestra, než matka troch detí.

Pôvabná modelka sa v roku 1995 vydala za Taliana Tommasa Butiho, s ktorým počala svoje prvé dieťa, syna Yannicka, ktorý práve oslávil svoje okrúhliny. Daniela k zdieľanej fotke, uverejnenej na jej Instagrame, napísala: ,,20 rokov!!! Kam ten čas ubehol?! Už nie je dieťa, už to nie je malý chlapček. Navždy bude moje dieťa. Yannick, vyrástol z teba úžasný mladý muž, krásny zvnútra i na povrchu. Milujem ťa a som skutočne šťastná, že som tvoja mama. Všetko najlepšie.“

Celý komentár napísala v angličtine, kedže so svojimi deťmi doma hovorí výhradne po anglicky a s Yannickom i taliansky. Taliančinu dokonca používajú ako tajný domáci jazyk. Viac ako dojemné vyznanie, fotka zaujme Danielinou vizážou mladistvej dvadsiatky.

Tak, dámy, dokedy sa budeme vyhovárať, že za naše oblé tvary a vzhľad môže tehotenstvo a deti? :) Daniela vyzerá úžasne!

 

 

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here