Len pár dní nás delí od osláv ,,najstrašidelnejšej” noci v roku. Halloween je už za dverami a ani na vašich oslavách či v príbytkoch nesmie chýbať adekvátna dekorácia a jedlo.

Ak sa počas víkendu chystáte robiť tú najšialenejšiu party v okolí, na ktorú budú generácie spomínať ešte niekoľko desaťročí, nenechajte na náhodou žiadnu jej časť. V prípade, že mienite všetkých naozaj prekvapiť, zvoľte vhodné a tematické jedlo, ktorým potešíte všetky zmysly. Okrem toho, že pripravíte rôzne studené misy či jednoduché koláče, nechajte pracovať aj svoju fantáziu. Čo ak by ste sa tento rok zviditeľnili neuveriteľnou tortou, ktorou dostanete do kolien doslova každého? Halloweensky motív je vďačnou témou, vďaka ktorej môžete vytvoriť rôzne morbídne alebo ,,odporné” vizuály chutných pokrmov. Nechajte sa inšpirovať a staňte sa pre všetkých ,,kráľovnou noci”. Veď láska ide predsa cez žalúdok. :)

1 2 3 4 5 7 6 8 9 10

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)