„Je 6. decembra 2014, prejdeme cez celé L.A. a prerušíme každú svadbu, ktorú  dnes cestou nájdeme.“ Touto vetou sa v úvode singla Sugar z piateho štúdiového albumu V (2014) prihovára sexi Adam Levine z kapely Maroon 5.

Video k skladbe Sugar, o ktorého réžiu sa postaral David Dobkin, zachytáva svadby niekoľkých párov. Tie zo začiatku ani  netušia, aké prekvapenie sa na nich chystá. Stavba scény prepletená jazdou kapely po meste vyvrcholí tajným presunom na svadbu, kde sú už pripravené všetky nástroje. Opona padá, Maroon 5 hrá funky- pop refrén a všetky tváre svadobčanov ostávajú dojaté a v nemom úžase. Po hudobnej stránke skladba výrazne pripomína pesničku Birthday od Katy Perry a videoklip scény z filmu Ako uloviť družičku.

Už pár dní po zverejnení videa sa formovali podozrenia, že reakcie zúčastnených sú len dobrými hereckými výkonmi. Či už sú zábery v klipe autentické, alebo nie, Adam Levine s ostatnými členmi kapely v smokingoch sú na zjedenie. Nám sa videoklip páči, a čo vám?

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)