Zalepené prsty, zalepená tvár a trochu riedkej farebnej vaty na paličke. Hovorí vám to niečo? Áno, dobre si spomínate na kolotočovú maškrtu, ktorú pozná každé dieťa. Ale čo by ste povedali, ak by nabrala nevídaný rozmer farebného šialenstva?

Dnes si ju už dáte možno iba z nostalgie, prípadne sa chcete zahrať na cukríkové dievčatko, keď máte rande a túžite pôsobiť roztomilo. Ak by ste sa však niekedy vyskytli v Číne, vyskúšať by ste mohli úžasnú sladkú a evidentne aj kalorickú bombu, cukrovú vatu, ktorá má štýl. V rukách niektorých umelcov sa z nej stáva dokonca cukrárske dielo. Kúpiť si už nemusíte iba ,,niečo” neidentifikovateľného tvaru, vyskúšať môžete zajačika alebo rôzne kvety. Čo hovoríte, dali by ste si povedať? My rozhodne áno! :)

Video/ Foto: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)