Mnohokrát sa v živote stretávame s ľudskom krutosťou a nešťastím, avšak nie vždy musí byť všetko iba pochmúrne. Dobrí ľudia ešte nevymreli a ich srdečnosť niekedy dokáže doslova vyrážať dych.

Ruku na srdce, čo by ste urobili, ak by ste z útrob nejakej diery na ulici začuli slabé kvílenie? Prešli by ste nevšímavo okolo alebo by ste hľadali jeho príčinu? Mnohí by sa iba prehnali ulicou, no sú aj takí, ktorí by sa snažili zistiť, čo je vo veci. Občas dokážu ľudia nasadiť aj vlastné životy, len aby dokázali pomôcť nevinným stvoreniam, ktorým ublížila vlastná nešikovnosť, no v mnohých prípadoch človek. Po vzhliadnutí videa sa budete určite čudovať, čo vytiahnu dobrovoľníci z úzkeho kanála. Zachovali by ste sa rovnako? :)

Video: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)