Dnešná stravovacia kultúra preferuje pred zdravým jedlom fast foody. Je to rýchle, pohodlné a častokrát aj čertovsky chutné riešenie pre časovo vyťažených i lenivých ľudí. Čo by sa však stalo, ak by fast foodu podľahli aj divoké zvieratá?

Stravovacie tempo a zvyky ľudí v Amerike naznačujú, že obezita je jedným z najrizikovejších fenoménov dnešnej doby. Toto video poukazuje na skutočnosť, že ak by boli aj zvieratá závislé od rýchleho občerstvenie tak, ako ľudia, boli by síce malými rozkošnými bublinkami, no ich život by bol rovnako bezvýznamný, ako život človeka trpiaceho obezitou. Bez možnosti reálneho pohybu a existencie. Dávajte si pozor na to, čo jete, môže sa vám to jednoducho vypomstiť.

Video: Youtube

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)