V dnešnej dobe ľudia prichádzajú s rôznymi šialenými nápadmi, no héliové pivo je naozaj horúca novinka, o ktorej ste zaiste nepočuli. Dvaja Nemci sa odhodlali otestovať tento výtvor, no z jeho účinku boli natoľko šokovaní a prekvapení, že k samotnému hodnoteniu sa moc nedostali. Jediné, na čo sa zmohli, boli záchvaty smiechu. Je viac než isté, že párty s týmto produktom by bola plná nekontrolovateľného rehotu.

Ak máte zlý deň či sa vám vôbec nedarí, toto video vám ho zaručene zlepší! Nielenže vás rozosmejú ich jemné hlásky, ale aj ich záchvaty sú doslova nákazlivé. My sme sa na nich výborne zabavili, čo vy? Chceli by ste aj vy vyskúšať toto netradičné pivo? :D

Aj héliové víno malo podobné účinky

Foto/Video: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.