Čím sú ženy staršie, tým sú prefíkanejšie. Nech sú však chlapi v akomkoľvek veku, vždy ich vedia utešiť ženské prsia. Inak to nie je ani v prípade mladého Donnyho, ktorému sa podarilo dostať na hrudník raperky Nicki Minaj!

Mladý Donny sa zúčastnil koncertu veľkoriťkatej raperky v Belfaste, kde si ho vybrala na pódium. Mladý chlapec bol tak rozrušený, že sa okamžite rozplakal, na čo ho Nicki objala. V tej chvíli však prefíkanec zmenil mimiku a jeho víťazoslávny pohľad hovoril za všetko. Keď sa však speváčka odtiahla, chlapec opäť precitol v plač, veď ako sám povedal: ,,O tejto chvíli som sníval tak dlho!” Mladému puberťákovi Donnymu sa podarilo to, o čom sníva mnoho mužov. Ktovie ako zareagovali jeho spolužiaci v škole. :)

Video: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)