Malé mesto, ktoré sa nachádza na severe Maroka, má len niečo vyše 40 tisíc obyvateľov, ale stalo sa známym po celom svete vďaka svojmu rozprávkovo modrému vzhľadu. Toto modré mestečko má svoju atypickú farbu od tridsiatych rokov minulého storočia, kedy ho takto vyfarbili židovskí utečenci. Miestni obyvatelia tiež tvrdia, že modrá farba odpudzuje komáre. Nech je to už akokoľvek, Chefchaouen je určite jedným z najzaujímavejších miest sveta. :)

 

Chefchaouen fotogaléria

 

This cute little girl was singing and dancing her way down the street 👯🤗

A photo posted by Joann Pai (@sliceofpai) on

 

@cgainpa in one of the coolest places I've ever been. #chefchaouen #morocco

A photo posted by JOLYN (@jolynclothing) on

 

 

 

 

#trip #morocco #chefchaouen #bluecity #holiday #city #amazing

A photo posted by Hedi (@heddi_t) on

 

 

 

#chefchaouen #morocco #19ヶ国目 #worldtravel #journey #世界一周 #シャウエン #モロッコ #青の街

A photo posted by takuya ina (@takuya.ina) on

 

🌊

A photo posted by O. KOO (@okoo63) on

 

The blue pearl. #chefchaouen #bluecity #morocco #marocco #traveling #backpacking #backpacker #traveler

A photo posted by Gianmaria Gasbarro (@iamfromtheworld_) on

 

Chilled out vibes. #chefchaouen #bluecity #morocco #marocco #traveling #backpacking #backpacker #traveler

A photo posted by Gianmaria Gasbarro (@iamfromtheworld_) on

 

@loves_morocco LOVES_MOROCCO is very happy to present: Photo of the day: RABAT _________________________ Congratulations! Photo by : @lornaphoto ______________________________ Selected by: @pitante68 ______________________________ Please show your support to our featured artists and visit their awesome galleries. ______________________________ For a chance to be featured: ~Follow @loves_morocco . ~Tag: #loves_morocco . ______________________________ Only your own photos are accepted and remember to specify the location where the photo was taken.. ______________________________ ~TEAM: @fannytetuania @pitante68 ____________________________ ~FOUNDERS: @siachori @carlosseville ~MEMBER OF: @LOVES_TEAM @LOVES_CREW #morocco #maroc #rabat #casablanca #tangier #marrakech #meknes #agadir #tetouan #ouarzazate #essaouira #fes #asilah #larache #oujda #chefchaouen #kenitra #mohammedia #merzouga #aitbenhaddou #atlasmountain #spain #france #italy #europe #america

A photo posted by @LOVES_MOROCCO (@loves_morocco) on

 

#morocco #chefchaouen #hot #travel #view 🇲🇦

A photo posted by Haley (@o8_8o_haley) on

 

 

Foto: Instagram, moroccopopulartours.com

Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)