Každá žena si rada dopraje nejakú maličkosť či krásny darček. Zapojte sa s nami do súťaže a nechajte sa obdarovať! 

Ak máte aj vy rada kvalitné a zaujímavé šperky, ktoré iba podčiarknu vašu krásu eleganciou, nechajte sa vtiahnuť do sveta klenotov Amarione práve teraz.

V prípade, že si do 30.6.2015 do 23:59 objednáte z webového portálu Amarione akýkoľvek šperk alebo iný produkt, budete zaradená do žrebovania o hraciu šperkovnicu Ballerina. Určite si spomínate na svoje detstvo, kedy chce byť takmer každé dievča baletkou. S vašou šperkovnicou sa budete môcť pri jej každom otvorení ponoriť do nádhernej melódie Labutieho jazera od Tchaikovskeho. V prípade, že hľadáte darček pre vašu mamu, dcéru, kamarátku alebo pre nevestu, šperkovnica od Amarione je tou najlepšou voľbou, ktorou určite vytvoríte úsmev na tvári a obdarujete tak seba aj niekoho blízkeho. Nepochybujeme, že práve šperk je tou najlepšou voľbou, ako si urobiť radosť a odmeniť sa za najkrajšie povolanie na svete, byť ženou :)

Meno výhercu bude zverejnené na oficiálnej facebookovej stránke klenotníctva Amarione.

Držíme vám palce! :)

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)