Ste zamilovaní, ale stereotypné selfie vás už nebavia? Je čas na niečo pikantnejšie!!! Spravte si fotografie, ktoré síce nebudú zaváňať žiadnym p*rnom, no romantika a ľahká erotika bude z vašich fotiek žiariť. 

Využite čas, kedy ste sami a máte partnera iba pre seba! Veď hladkania či nežných intímností nie je nikdy dosť. Čo je na tom najlepšie? Nefotíte si pritom tvár, takže ušetríte cca 30 minút času na svoje úpravy a spoločne si môžete fotenie užiť. Čo sa však stane, ak sa váš telefón dostane niekomu do rúk a zvedavo by si tie fotografie s nádychom erotiky pozeral? V tomto prípade môžete zostať kľudná. Veď kto by už len tušil, že tie tangá patria vám a vypracované ruky vašej polovičke?

Prekvapte dnes vášho partnera originálnym večerným programom a napr. na Valentína či Vianoce ho môžete obdarovať pikantnou fotoknihou s vašimi ,,love” fotkami. To predsa doma nemá každý. :) A o niekoľko rokov sa nad tým možno obaja zasmejete, akí ste boli kreatívni.

Autor: Janka Krištofová

Foto: Instagram

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)