Každý rodič si chce zachovať spomienky a zážitky z detstva svojich ratolestí. Tento otec si vzal do hlavy, že videá jeho syna budú tie najoriginálejšie na celom svete. A tak sa aj stalo!

Mladý otecko vďaka svojej šikovnosti a záľube vytvára pre syna naozaj jedinečné diela, ktoré mu zaiste závidí nejeden rodič. Do domácich videí pridáva rôzne špeciálne efekty od výmyslu sveta, ktoré z nich nakoniec urobia vskutku dychvyrážajúce diela. Z jeho malého syna sa tak môže v momente stať filmový hrdina či obyčajná nevinná detská hra sa dokáže premeniť na akčný zážitok. Táto dvojica má doma i vonku o zábavu postarané. Nás jeho výtvory úplne dostali! :)

Foto: Instagram, Youtube | Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.