O krásnom bielom úsmeve sa sníva asi každej žene. Mnohé riešia problém zažltnutých zubov tým, že používajú tmavý červený rúž, ktorý docieli trochu belší úsmev, no predsa, nie je to riešenie navždy. Čomu sa musíte vyhnúť, aby vám zuby nežltli?

Káva a čierny čaj

Možno si už ani neviete predstaviť deň bez kávy, no práve ona je jedným z najväčších škodcov, ,,vďaka“ ktorým vaše zuby strácajú biely odtieň. Takisto je na tom aj čierny čaj. Skúste oba nápoje vymeniť za zelený alebo ovocný čaj.

Cigarety

Nepochybujeme, že o cigaretách netreba rozvíjať dlhé vysvetlenia. Nielenže poškodzujú zdravie, ale to isté robia aj s vašimi zubami. Po niekoľkých rokoch ich môžu dokonca oslabiť.

coca

Červená repa

Dokonca aj zelenina, ktorá patrí medzi najlepších kamarátov pre zdravie, je škodcom. Obsahuje veľa farbiva, ktoré môže na vašich zuboch zanechať nepekné fľaky a stopy.

Energetické a kolové nápoje

Mnohými milované sladké nápoje, ktoré vám majú dodať energiu. Sami určite viete, že nie sú prospešné pre zdravie a štíhlu líniu, no vedeli ste, že nerobia dobre ani vašemu úsmevu?

Zdroj: Wallpaperscraft

Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)

1 komentár

  1. Len čo robiť, keď už je neskoro? Ja mám dobrú skúsenosť s beliacou pastou z Pilulka sk, no fungovala prvé 2 mesiace, teraz už sa to asi nezlepšuje a je to také rovnaké posledné týždňe. Kupovala som ešte so zľavovým kódom http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ a aspoň niekoľko eur navyše ušetrila. Čo používate vy?

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here