Už onedlho tu máme leto a horúcu jar, kedy odhodíme väčšinu oblečenia a na svetlo sveta vyplývajú všetky naše telesné nedostatky. My sme sa preto rozhodli, že si spevníme telo a začneme robiť inštruktážne videá, kde môžete cvičiť spolu s nami!

Ak sa vám zdá, že horšie to už byť nemôže a tuku máte viac než dosť, zapnite si naše video a zacvičte si spolu s nami. Dopredu vás však chceme upozorniť, že naša ,,cvičiteľka” je len vašou sparingpartnerkou, ktorá sa rozbieha tak isto ako vy a niektoré cviky sa jej vôbec, ale vôbec nedaria. Napriek tomu sme ich vo videu nechali a je len na nás a vás, aby sme sa postupom času zlepšovali a videli výsledky. Poďte do toho s nami a vedzte, že dokážete omnoho viac, ako ste si mysleli!

 

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)