Rihanna. Krásna, talentovaná a miliónmi ľuďmi obdivovaná speváčka i módna ikona patrí k tým najúspešnejším osobnostiam na celom svete. Z mladého a neskúseného dievčaťa sa stala pôvabná žena, ktorá miluje zmeny a rada nimi šokuje. Má svoj osobitý štýl obliekania a aj jej samotné vlasy už prešli rôznymi premenami. 

Rihanna počas svojho pôsobenia v hudobnom i módnom priemysle vyskúšala nespočetné množstvo rôznych účesov. Svetu sa už stihla predstaviť s blond, čiernymi, červenými, hnedými či ryšavými vlasmi, no okrem farby vyskúšala aj rôzne strihy a dĺžky. Čokoládová kráska je hotový chameleón, ktorému sa hodí azda úplne všetko.

V súčasnosti sa speváčka vzdala svojho pomerne obyčajného „looku“ – dlhých, rovných vlasov. RiRi zrejme zacítila, že potrebuje zmenu. Netrvalo dlho a ukázala sa v niečom novom a neobvyklom. Momentálne jej korunu krásy tvoria dlhočizné dredy.

buffalo $oldier

A photo posted by badgalriri (@badgalriri) on

Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.