Len prednedávnom obletela svet informácia o údajnom vzťahu Brada Pitta (52) s neznámou slávnou herečkou, no jej meno bolo až doteraz jednou veľkou neznámou. Zdá sa však, že krajšia polovička novovzniknutého hollywoodského páru už pomaly odhaľuje svoju tvár. O koho teda ide?

Celé sa to začalo tým, keď pre magazín Woman’s Day nemenovaný zdroj blízky hercovi uviedol, že Brad sa už niekoľko týždňov tajne stretáva s herečkou Kate Hudson (37). Pittov niekdajší bodyguard Chris Herzog, ktorý obe hviezdy dobre pozná, dodal, že by ho vôbec neprekvapilo, ak by títo dvaja spolu niečo mali.

Pravdu o vzťahu dvoch celebrít vyvracia ďalší zdroj, ktorý pre magazín Hollywoodslife, uviedol, že informácie o údajnom randení sú čistou fámou. Brad sa podľa jeho slov ešte stále zmieta v chaose, ktorý vznikol po odlúčení od manželky Angeliny Jolie.

Uvidíme, len čas ukáže, či boli tieto informácie podložené na pravde a či Brad s Kate vyjdú s pravdou von. Herečka je známa napríklad z filmových trhákov ,,Ako prísť o muža za 10 dní“, ,,Mother´s day“, ,,Malý kúsok neba“ a mnoho ďalších.

 

In honor of tonight's show in Rome, a little #tbt to a @Fendi look we did for @harpersbazaarus 💎💎💎💎

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson),

 

Zdroj: Hollywoodslife.com | Foto: Instagram

Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here