Rodenú Kanaďanku pozná celý svet vďaka piesni “My Heart Will Go On”, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou filmu “Titanic”. Céline patrí k najúspešnejším speváčkam všetkých dôb, o čom svedčí aj neuveriteľný úspech, ktorý dosiahla minulú noc v Las Vegas.

Aj napriek tomu, že v januári tohto roka prišla o svojho milovaného manžela, len pred pár hodinami dosiahla vo svojej speváckej kariére nevídaný triumf. Céline Dion pred 13 rokmi podpísala zmluvu v Las Vegas, kde doteraz vystupuje v divadle “Colosseum at Ceasars Palace”. Práve tu sa jej minulú noc podarilo dosiahnuť veľký životný úspech, ktorý docieli počas svojej kariéry iba málokto. Táto svetová diva totiž odspievala svoj tisíci koncert v rámci Las Vegas show! Ako sa zdá, Céline ešte rozhodne nepatrí do ,,starého železa” a fanúšikovia ju proste stále milujú!

 

 

Zdroj: Instagram ǀ Foto: Instagram, fullhdpictures.com | Video: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.