Celeste Buckingham je nepochybne jedným z najzaujímavejších hudobných zjavov na slovenskej popovej scéne. Od Superstar, v ktorej sa objavila, ubehli už štyri roky a talent s voľbou správneho managementu jej zaručil okamžitý vzlet na výslnie slovenského i zahraničného showbiznisu. Nie je iba speváčkou, ale aj skladateľkou, textárkou, tvárou vlasovej kozmetiky a koncom minulého roka sa objavila aj v rozprávke “Láska na vlásku.”

Cel sa napriek pracovnej vyťaženosti pravidelne prihovára svojím fanúšikom cez fanpage na Facebooku, kde prostredníctvom fotografií a statusov zdieľa svoje zážitky a postrehy. Prednedávnom všetkých skutočne prekvapila, keď uverejnila fotografiu so svetoznámou speváčkou Taylor Swift, ktorá je momentálne v Amerike absolútnou špičkou so skladbami Blank Space a Shake It Off.

tayTak čo dievčatá, budeme počuť v blízkej budúcnosti nejaký spoločný duet?

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)