Leto je v plnom prúde a práve čelenka je jedným z doplnkov, ktorý je ideálny pre toto obdobie. Nebojte sa ich a oživte svoj outfit.

Čelenky sú väčšinou neoddeliteľnou súčasťou nášho detstva. Zabudnite však na tie plastové, ktoré boli škaredé a tlačili vás za ušami. Dnes už máte na výber medzi látkovými, špagátovými, korálkovými, čipkovanými či kvetinovými. Fantázii sa medze naozaj nekladú a vy si môžete vyrobiť čelenku takmer z čohokoľvek. Hodia sa do krátkych, dlhých, hustých aj jemných vlasov. Preto žiadne výhovorky, že si neviete vybrať tú správnu. Nielenže vyzerajú štýlovo, ale ak ich použijete správne, zamaskuje aj vaše vlasy vtedy, keď majú svoj bad day”. Tak smelo do toho!

čelenka tenkáPomocou tenkej čiernej šnúrky, ktorú použijete ako čelenku,  dokážete oživiť najmä gaštanové a blond vlasy. Nezabudnite ich poriadne zalakovať, pretože sa ľahko zošmykne.

čelenka kamienkováVyšívaná čelenka s korálikmi sa dá použiť aj do zložitejšieho účesu. Bledá farba sa hodí do tmavších vlasov a tak čelenka skvele vynikne.

čelenka pletenáAk nie ste príliš zručné, stačí keď čelenku jednoducho dáte zvrchu vlasov.

čelenka turban Látkové čelenky boli kedysi veľmi v móde a vracajú sa späť. Hodia sa skôr k hippie štýlu alebo k vode.

čelenka okolo copuNový rozmer drdolu dodá šatka, ktorá sa okolo neho jednoducho omotá.

kvetinováTakáto obrovská kvetinová čelenka je ako šperk, preto už šetrite na ostatných doplnkoch. Hodí sa na svadby či festivaly.

Foto: Pinterest

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)