Je hriešny, charizmatický a ženy mu ležia pri nohách. Bradley Cooper, ktorý pred mesiacom oslávil 41 rokov, zreje ako víno.

Aj keď patrí Bradley Cooper vďaka svojmu magnetizujúcemu úsmevu, strapatým vlasom a udržiavanej postave k najpríťažlivejším mužom Hollywoodu, nie vždy to tak bývalo. Keď si pred osemnástimi rokmi zahral v seriáli Se* v meste, nikto by ani zďaleka netipoval, že sa o nejaký čas stane snom mnohých žien na celom svete. Dlhšie blond vlasy a jemné strnisko síce nevyzerali zle, no na tohtoročného Bradleyho nemal ten ,,starý” ani z polovice.

7

S prvými väčšími filmovými úlohami prišla aj zmena imidžu. Herec išiel pod nožnice a nechal si svoju prirodzenú – tmavú farbu vlasov, čo mu zatiaľ ,,seklo” asi najviac. Držal si ho niekoľko rokov, no s príchodom nominácie na Oscara, za film Terapia láskou, sa objavil ako elegán s mierne podrastenými vlasmi.

Why is he so attractive I can't take it anymore #bradleycooper

A photo posted by Bradley Cooper Fan Page! (@bradley__cooper) on

Okrem koruny krásy prešla zmenou aj jeho postava. Kvôli filmu ,,American Sniper” nabral za 10 týždňov 20 kíl, vytvaroval si svaly a zmužnel. V roku 2011 získal titul najkrajšieho herca a ak by ste chceli vedieť, momentálne je opäť single! ,,Zlého chlapca” z filmu ,,Hangover” môžete momentálne vidieť v slovenských kinách v snímke ,,Joy”, kde hrá s oscarovou Jennifer Lawrence a Robertom De Nirom.

Brad and Jen are so adorable💖

A photo posted by Bradley Cooper Fan Page! (@bradley__cooper) on

3 4 5 6 8

2bradley-hlavna snimka

1

Foto : Facebook, Instagram, wallpaperspal.com, pinterest, wallpapersdsc.net

Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)