Prehliadky spodného prádla z dielne Victoria´s Secret sú obrovskou udalosťou vo svete modelingu i šoubiznisu. Veľa mladých a krásnych dievčat má obrovskú túžbu dostať sa na ich mólo, no len malému počtu z nich sa to naozaj podarí. Najväčšou túžbou všetkých ,,anjelikov” je predvádzať tzv. ,,zlatý klinec večera”, ktorým je bezpochyby jedinečná podprsenka ,,Fantasy Bra”.

Grandiózna a jedna z najočakávanejších módnych udalostí roka, Victoria’s Secret Fashion Show, sa bude tentokrát konať už po 21. raz, konkrétne 5. decembra. Aj keď je snom mnohých žien predvádzať pre jedinečnú značku dámskej bielizne, iba máloktorej kráske sa to však skutočne podarí. Úspešná spoločnosť s miliónovými obratmi predstavila svetu meno modelky, na ktorej prsiach budú tento rok všetky oči. Jasmine Tookes bude stredobodom pozornosti, pretože na svojom tele ponesie vskutku vzácny skvost. Tohtoročná ,,Fantasy Bra” je ozdobená 9 000 kamienkami, konkrétne diamantmi a smaragdmi. Táto ,,podprda” stojí ,,LEN” zanedbateľné 3 milióny dolárov!

Nádherná Jasmine Tookes

Mondazzzze

A photo posted by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

 

👄

A photo posted by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

Zdroj/Foto: Instagram, wallpaperswide.us

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.