Destiny Hope Cyrus alebo skôr Miley Cyrus je momentálne asi najbizarnejšou postavičkou šoubiznisu, ktorá na seba upútava každý jeden deň prostredníctvom škandálov a početných fotiek uverejnených na jej profiloch. Priaznivci ju lajkujú, rodičia krútia hlavami. Kto vlastne táto slečna je?

Miley, kedysi svetom milovaná a celkom sympatická Hannah Montana sa narodila 23.11.1992 v Nashville v Tennessee. Jej kariéra sa začala ešte v útlom detstve vďaka malým rolám, ktoré jej dohodil otec, Billy Ray Cyrus, známy country hudobník. To jej však nestačilo a rozhodla sa, že sa stane herečkou. Keď sa dozvedela o konkurze v štúdiách Disney Channel, zúčastnila sa konkurzu na rolu najlepšej kamarátky Hannah Montany, kde pre svoj vek neuspela. Napriek tomu bola vytrvalá a druhýkrát siahla vyššie. Jej snaha sa zúročila a získala úlohu slávnej speváčky, ktorá žije dvojitým životom. Seriál jej priniesol priam extrémnu, celosvetovú slávu, ktorej sa však chcela mladá herečka postupom času a dospievaním zbaviť. V očiach všetkých sa stala Hannou a jej podobizne vyliezali z každého kúta sveta na rôznych predmetoch a oblečení. Prvá epizóda tohto seriálu sa vysielala 24.3.2006 s priemernou sledovanosťou 4 miliónov divákov.

Keďže seriál bol venovaný dospievaniu teenagerky a kariére speváckej hviezdy, vzišlo z neho mnoho hitov, ktoré si omotali divákov. Albumy získali nevídaný úspech a v rebríčkoch lámali rekordy predávanosti. V roku 2007 vydala speváčka svoj debutový album ,,Hannah Montana: Meet Miley Cyrus”, kde prvý bol soundtrackom k seriálu a druhý pod jej menom. Ďalšou štúdiovkou bol takpovediac prelomový album ,,Breakout”, s ktorým sa Miley dostala reálne do povedomia širšej verejnosti ako teenagerská umelkyňa značky Disney Channel. Ak ste do tohto obdobia pohŕdali Miley, možno ste ako jej prvú reálnu skladbu zaznamenali kritikmi pochvaľovaný singel ,,The Climb”. Po nej nasledovalo turbulentné obdobie, kedy sa speváčka vydala na niekoľko turné, mala veľké množstvo koncertov a bola nominovaná na niekoľko cien. Po ukončení poslednej série Hannah Montana v roku 2011 zostalo mnoho jej fanúšikov sklamaných, avšak čakali na nové filmy a projekty. Napriek tomu Miley vyhlásila, že momentálne sa chce venovať iba hudbe a doteraz sa objavila iba v pár filmoch a seriáloch. Koncom roka 2012 prekvapila ,,kamoška od vedľa” a vždy upravená, dlhovlasá Destiny zmenou image, kedy sa odfarbila na blond a ostrihala na krátko.

lajlkadklsj

Speváčka a herečka spôsobuje okolo svojej osoby v poslednom čase veľký rozruch, nakoľko sa snaží provokovať úplne všetkých s tým, že sú jej názory ľudí ukradnuté. Niekoľkokrát sa vyjadrila, že ľudia, ktorým sa nepáči to, čo robí sa na ňu vôbec nemusia pozerať a ona bude robiť všetko tak, ako chce. Svoj prerod naplánovala na rok 2013, kedy vyšla debutová skladba z nového albumu ,,Bangerz”- ,,We don´t stop”. Jeden by si myslel, že ide o paródiu na dnešný svet, no ona to myslela celé vážne. Odvtedy sme videli jazyk Miley cca miliónkrát a na bizarnosti ako chlpy pod pazuchou už ani nebudeme upozorňovať. Búrlivé debaty rozpútala najmä jej druhá skladba ,,Wrecking Ball”, ktorá sa stala obľúbenou a hranou vo všetkých rádiách a taktiež parodovanou na sociálnych sieťach. Veď videoklip, ako nahá Miley lieta na demolačnej guli pozná snáď každý. Jej koncerty sú momentálne plné obscénnosti, hot dogov, lietajúcich pohlavných orgánov, psov a samozrejme lacného, minimalistického oblečenia.

Ak by ste si mysleli, že speváčka doteraz randila iba so samými zlými chlapcami, ste na omyle. Keď si to vezmeme retrospektívne, jej zoznam tvoria skôr slušný a dobre vyzerajúci lámači ženských sŕdc. Medzi jej prvé lásky patril Nick Jonas zo známeho bratského tria Jonas Brothers, ktorý jej pobláznil hlavu dvakrát. Následne fungovala s Carterom Jenkinsom a modelom Justinom Gastonom, po ktorom sa opäť na chvíľu vrátila k Nickovi. Veľká láska si na ňu počkala do roku 2009, kedy pri filme ,,Last Song” spoznala krásneho herca Liama Hemswortha, s ktorým sa o tri roky neskôr zasnúbila. Svoju rebéliu však nedokázala potlačiť a keď už herec svoju milú, láskavú a večne usmiatu Miley nespoznával, rozišiel sa s ňou. Jej posledným známym priateľom bol syn svalovca Arnolda Schwarzenegra, ktorý ju vraj podvádzal. Nevedno či s ním zostala aj napriek tomu alebo jej lásku nahrádzajú milované psy a prasa.

Faktom však ostáva, že Miley každým dňom zapĺňa internet primitívnymi kolážami a fotkami, na ktorých je buď polonahá alebo vyslovene nechutná. Prinášame vám krátky výber z jej Instagramu, ktorý nepochybne stojí za to vidieť.

m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m11 m12

Foto: Instagram/MileyCyrus, Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)