Úspešný americký seriál ,,Big Bang Theory” alebo ,,Teória veľkého tresku” sa už onedlho vráti na televízne obrazovky s dlho očakávanou desiatou sériou. Tvorcovia však svojich fanúšikov predčasne potešili a na oficiálnom instagramovom účte zverejnili fotografiu zo svadby seriálového vedca Leonarda a obľúbenej blondínky Penny. Kto všetko sa jej zúčastnil a ako vyzerala nevesta?

Nové časti hviezdneho seriálu ,,Big Bang Theory” už o pár dní ukážu, aká bola druhá a dlho očakávaná svadba jedných z hlavných predstaviteľov Penny a Leonarda. Zúčastnili sa jej ich blízki priatelia, vedcova rodina, a dokonca sa prvýkrát zoznámite s matkou, otcom a bratom Penny. ,,Na obrad” kráska zvolila jednoduché romantické šaty, ktoré jej naozaj veľmi svedčali a my sa už teraz nevieme dočkať, čo prinesie nová séria. A čo vy? :)

It's a family affair as The #BigBangTheory's Leonard and Penny tie the knot…again!

A photo posted by The Big Bang Theory (@bigbangtheory_cbs) on

Foto: Instagram, wallpapers.brothersoft.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.