Niekedy je obyčajná ľudskosť tým najväčším darom, ktorý môžete niekomu dať. Trojica mladých nemeckých študentov sa zachovala absolútne neuveriteľne voči bezdomovcovi, ktorý sedel na frekventovanej nákupnej ulici a čakal, kedy mu niekto hodí zopár centov.

Prvý študent podišiel k mužovi v stredných rokoch so záujmom požičať si jeho vedro. Ten sa díval trochu nedôverčivo, no napokon na požiadavku pristal. Keď začal mladík hrať na vedro, zrazu k nemu prišiel známy s gitarou a následne mladá slečna. Kapela hrala a čakala príspevok od okoloidúcich, ktorý nakoniec celý venovali dojatému mužovi. Niekedy stačia malé veci na to, aby ste pre niekoho vytvorili veľký okamih :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)