Televízna hviezdička Bella Thorne kedysi tvorila pár s mladým hercom Greggom Sulkinom, no po ich rozchode verejnosti priznala, že je bise*uálka. Prednedávnom sa však začali šíriť klebety, že ryšavka opäť presedlala na mužské pohlavie a mala sa stretávať s ďalším hereckým kolegom. V súčasnosti už tvoria stabilný pár a pred verejnosťou sa vôbec neskrývajú. S ktorým mladíkom randí tentokrát?

Bella Thorne, ktorá začala svoju hereckú kariéru v najpopulárnejšej teenagerskej stanici Disney Channel, sa opäť usmieva. Na povrch totiž prenikli informácie, že krásna ryšavka je opäť zadaná a jej láskou sa stal pre niektorých známy, pre iných neznámy herec menom Tyler Posey. Tento fešák sa preslávil najmä seriálom pre mladých ľudí „Teen Wolf“, v ktorom stvárnil hlavnú úlohu. Bella a Tyler sa prestali ukrývať a svoju lásku už prejavili aj v spoločnosti, kde sa vodia za ruky, ale aj na svojich oficiálnych Instagramoch. Obaja už stihli zverejniť zopár fotiek z ich súkromného života a vskutku im to spolu svedčí! :)

we're those punk rock kids 😍☠️🎉💕🎵

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on

 

Woahman crush every day. Sup homieeeeee

A photo posted by Tyler Posey (@tylerposey58) on

 

Rare love with my asschips family. ❤️ My #lifeisbeautiful

A photo posted by Tyler Posey (@tylerposey58) on

Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.