Modelka Bella Hadid sa v šoubiznise pohybuje už nejakú dobu a zakaždým ohuruje svojou dokonale upravenou vizážou. Mladá vychádzajúca hviezdička tentokrát vymenila prácu a rušné ulice veľkomesta za teplý raj na Zemi. Na piesočnatej pláži zaliatej spaľujúcim slnkom predviedla svoju dokonalú postavu!

Bella má našliapnuté na veľmi úspešnú kariéru. Sestra obľúbenej Gigi Hadid rozhodne nepatrí k ostýchavým celebritám, čo pravidelne potvrdzuje na rôznych akciách, keď jej originálne outfity zakrývali intímne miesta len minimálne, no taktiež nemá problém sa postaviť pred fotoaparát v “Evinom rúchu”. Zároveň nie je jednou z tých modeliek, ktoré vyzerajú ako chodiace vešiaky na oblečenie. Svoje dokonalé telo ukázala aj na dovolenke, ktorú si momentálne užíva plnými dúškami. A že je to kus poriadnej ženy!

A my Belle závidíme to teplo v tomto sychravom jesennom počasí. Hneď by sme menili! :)

Where I'd rather be 💕 Calm…

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.