Plastové ikony Barbie a Ken neustále hýbu svetom. Žiaľ, nielen tým detským, ale práve mnoho zakomplexovaných ľudí, ktorých zmietol vír plastických operácií, sa im snaží podobať. Má honba za dokonalosťou vôbec nejaké hranice? Títo ľudia vás presvedčia o tom, že evidentne nie.

Každá z vás sa v detstve hrávala s blonďavou Barbie s dokonalou postavou, dlhými nohami a osím pásom. Samozrejme, k jej šťastiu nesmel chýbať ani plastový vyrysovaný Ken. Keď ste však vyrástli, Barbie s Kenom sa postupne z vášho života vytratili. Či už ste ich darovali, predali, odložili do skrine alebo vitríny, vedeli ste, že je čas sa posunúť vpred. Alebo nie?

Osudy týchto ľudí poznačila plastová ikonická dvojica natoľko, že jej zasvätili celý svoj život. Ak predpokladáte, že sa jedná o vášnivých zberateľov bábik. ste na omyle. Títo ľudia zverili svoje telá do rúk šikovných plastických chirurgov, ktorí z nich vysekali chodiace bábiky. Hranaté tváre, výrazné oči, nafúknuté pery a implantáty vo svete živých bábik nesmú chýbať. Pozrite sa na galériu ,,skutočných“ Barbien a Kenov, ktorí tak veľmi túžili byť krásni, až sú celému svetu na smiech.

 

 

Dolls de verdade 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟True Dolls🌟🌟🌟🌟

A post shared by Mauríciol Galdi (@mauriciogaldioficial) on

 

O que dizer do dia de hoje!!! Bom, o resumo seria o mundo de fantasia que eu sempre tentei trazer para todos !!! Vejam a limousine do Ken!!! O carinho da produção da @recordoficial com essa história que será incrível!!! Os inúmeros abraços das crianças, que arrepiam meu coração!!! O carinho da minha linda produtora ( por dentro e por fora ) @liscalise !!!! @esteticasantabeleza sem@comentários, a energia de vocês é maravilhosa!!! @marianadias_ft já sabe que estamos ligados pra sempre!!! @grisoste sempre mega atencioso, gentil!!!! A dona da minha limousine passado e presente, a minha Top @keylaissobe e principalmente a @recordoficial !!!! E ainda tem muito trabalho pela frente!!!!! Só tenho a agradecer a todos vocês, que fizeram esse dia um real conto de fadas!!!!❤️❤️❤️💖💖💖

A post shared by Mauríciol Galdi (@mauriciogaldioficial) on

 

Vcs são muito lindas @alldreyrufino e @yakarapiotto 💖💖 e o @mauricio_galdi é muito perfeitoo 😘A @alldreyrufino é uma pessoa muito linda e muito atenciosa com os todos os fãs ! Mas tem gente que fica criticando por ela ser tatuada 👊 minha querida existe Barbie tatuada Sim 😘 e elas são lindas !!! @yakarapiotto minha linda vc é um anjo em forma de pessoa 💖💖 Gosto muito de vc !! E vc também é muito atenciosa com todos os fãns 💞 e não ligue para as pessoas que te criticarem pois elas concerteza queria estar no seu lugar 😍😍 @mauricio_galdi Perfeito que eu amooo muitooo 💖💖 as pessoas que ficam te criticando por causa do concurso da Barbie ñ ligue para elas viu 😘 e vc e a @alldreyrufino são um casal perfeito 💞💞 e nunca deixe que nada abala essa união !! 😘😘 Venceu a melhor mas para mim todas são Barbies 💖💖 @alldreyrufino @mauricio_galdi @yakarapiotto Nunca se esqueçam que podem contar comigo para tudo 💖💖💖 amoooo vcs 😍😍😘

A post shared by Barbie💞Ken (@faclubemauriciogaldi) on

 

 

 

#throwbackthursday

A post shared by Justin Jedlica (@justinjedlica) on

 

 

 

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here