Takmer každé malé dievča vraj túži byť baletkou alebo krasokorčuliarkou. Aj keď sú za týmito profesiami dlhé roky driny a odriekania si, niekedy vám zaiste stačí iba túžba, chuť a radosť z tanca. Nemusíte pri tom mať ani dokonalú tvár či nebodaj postavu.

Myslíte si, že baletkou môže byť iba dievča s ideálnymi mierami a ladnými pohybmi? Omyl! Reklamná agentúra Adam&Eve  prednedávnom predstavila zaujímavý spot na čele s malou hlavnou hrdinkou, ktorá vo svojej tylovej sukni tancuje naprieč celým domom. Svojou nešikovnosťou, kedy rozhýbava rôzne veci vo svojom rytme, možno by ste tomu neverili, predáva poistenie! Zmyselné, zaujímavé a my dávame 5 bodov z 5! :)

Foto/ Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)