Ak by ste si mali vybrať, čo je podľa vás rozkošnejšie? Malé šteniatko alebo bábätko? Rodina Ivette Ivens z Chicaga sa rozhodovať nemusí, doma má práve dve malé klbká šťastia!

Hádame, že takmer všetky malé deti by chceli mať svoje domáce zvieratko, no nie každému sa pošťastí. Dilan z Chicaga k nim však rozhodne nepatrí. Vyrastá totiž s buldočkom, s ktorým sa nedelí len o svoju postieľku, ale aj dátum narodenia! ,,Keď som uvidela Farleyov dátum narodenia, hneď som vedela, že to tak má byť,” prezradila mama Ivette pre Daily Mail. Chlapci spolu vyrastajú od doby, kedy Dilan dovŕšil päť mesiacov a od tohto obdobia robia všetko spolu. ,,Som si istá, že Dilan je stále presvedčený o tom, že sú rovnakého druhu. Obaja behajú po štyroch a tiež prechádzajú fázou ohrýzania všetkého naokolo,” dodáva mama. No nemáte chuť nažívať s takouto dvojicou aj vy? :)

222 333 444

Foto: Bored Panda

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)