Každý rok chŕlia spevácke a talentové súťaže vo svete nespočetné množstvo nových hudobníkov. V Anglicku vytvorili spevácku Superstar pre autistických mladých ľudí, ktorí v nej môžu ukázať svoj jedinečný talent.

Carly Ryan sa zúčastnila Superstar pre autistov a svojim spevom ohúrila celé obecenstvo aj porotcov. Ako malej jej diagnostikovali pervazívnu vývojovú poruchu, ktorá narušuje sociálnu interakciu, komunikáciu a typické sú pre ňu aj určité stereotypné správania. Aj keď by sa mohlo zdať, že autizmus môže byť bariérou pri plnení snov, Carly túto fámu vyvrátila. Napriek svojej poruche si vie spevom podmaniť masu ľudí. Akonáhle začne hrať hudba, stáva sa z nej spevácka diva. Perfektne dokáže zaspievať nielen jazzové skladby, ale aj pesničky od Duffy či Amy Winehouse. O jej kvalitách nemožno pochybovať, veď práve vďaka nim si splnila sen a vydala vlastný album. Okrem spevu sa venuje aj charitatívnej činnosti.

Foto: Facebook | Video: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.