Bývalá superstaristka Barbora Balúchová sa stala vo štvrtok 12. januára čerstvou mamičkou syna Alexandra a politikovi Borisovi Kollárovi tak priviedla na svet už v poradí jeho desiate dieťa. Aký má na to názor Andrea Heringhová, žena, ktorá ako jediná porodila multioteckovi dvoch potomkov?

Výsmech, irónia a potupa. Aj takto by sa dalo nazvať vyjadrenie, ktoré má na svedomí jediná z deviatich žien Borisa Kollára, ktorá mu porodila dve deti. Modelka a večne ,,podvádzaná“ milenka, ku ktorej sa Boris ustavične vracia ako k bútľavej vŕbe, si nedokázala odpustiť štipľavú poznámku a vyjadrila sa na adresu čerstvej mamičky Barbory Balúchovej. Práve ona totiž priviedla na svet desiateho potomka úspešného podnikateľa, množiaceho sa na všetky svetové strany. Aj keď je samozrejmé, že Boris sa o syna Alexandra Jána určite nadštandardne postará, Barbora zjavne ostane na ocot ako slobodná matka, ktorá musí výchovu syna zvládnuť sama.

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

1 komentár

  1. 10 detí s 9 ženami… hociaký debil s vtákom vie spraviť decko.. ale na to treba muža aby ho aj vychoval.. som zvedavý koľko z tých detí bude mať pri sebe otca, keď ho bude v živote potrebovať…. lutijem ich, všetky jeho deti

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here