Ako to už u celebritných osobností býva zvykom, keď sa o nich nepíše, urobia čokoľvek, s čím na seba strhnú enormnú dávku pozornosti. Tento šikovný ťah využila i americká herečka a filmová producentka Meredith Ostrom. Outfit, v ktorom sa objavila na letnej párty Serpentine Galleries v londýnskom Hyde parku, skutočne vyviedol z miery všetkých prítomných.

Na nedávnej prominentnej párty, ktorú v londýnskom Hyde parku organizovala Serpentine Galleries, sa zabávali mnohé celebrity, ako Kate Moss, Naomi Campbell, Ellie Goulding či mnoho iných osobností zo svetového showbiznisu. Žiadna z nich však svojim outfitom nevyčnievala z davu tak, ako Meredith Ostrom. Blondínka letnú párty poňala skutočne svojsky a obliekla si šaty, pripomínajúce nahé ženské telo po opálení. Motív odevu zdobilo znázornenie bradaviek a ženského neupraveného prirodzenia. Aby toho nebolo málo, celý outfit zaklincovala nevkusnou kabelkou, predstavujúcou kus surového mäsa s kosťou. Ak jej išlo o zviditeľnenie sa, týmto výberom šiat sa jej to zaručene podarilo. Veď ako sa hovorí, aj zlá reklama je predsa reklama.

Naked @Serpentine #serpentinesummerparty2016 #MeredithOstrom

A post shared by goo.ey HQ (@gooeyhq) on

 

Napadlo by vám obliecť si na verejnosť niečo tak nevkusné a pohoršujúce?

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here