Každý partnerský vzťah prechádza krásnymi, ale i menej peknými, sem-tam hašterivými etapami. Počiatočná zamilovanosť a príjemné motýliky v bruchu však netrvajú večne, preto je dôležité svoj vzťah neustále rozvíjať. Inak sa veľmi ľahko môže stať, že váš muž vysloví vetu, ktorá vás odrovná naveky.

Táto zákerná veta, pozostávajúca z troch slov, vám dokonale podkope sebavedomie a vrazí dýku priamo do srdca. Tri krátke slová s obrovským, zničujúcim významom: „už ma nepriťahuješ!“

Po tom, ako vám partner vysloví túto vetu, je viac než jasné, že váš vzťah sa rúti zničujúcim vodopádom do záhuby. Stále však máte na výber a je len na vás, ako sa s danou situáciou dokážete vyrovnať. Buď dáte mužovi za pravdu a začnete robiť všetko pre to, aby sa stratená iskra vrátila alebo ho pošlete do čerta skôr, ako stihne vysloviť niečo ešte horšie.

,,Po šiestich rokoch manželstva a dvoch deťoch som sa natoľko opustila a svoj výzor zanedbala, že som začala mať podozrenie o manželovej nevere. Vždy, keď sme boli v spoločnosti, utekal odo mňa a otáčal sa za upravenými ženami. Jedného dňa som to už nevydržala a na rovinu sa ho spýtala či niekoho má. Neveru poprel, avšak povedal mi to, čo ma ranilo a zároveň nakoplo k tomu, aby som so sebou konečne začala niečo robiť. Odvtedy som schudla 25 kíl, pravidelne sa o seba starám a manžela priťahujem opäť, ako za starých čias,“ priznáva čitateľka Janka (42).

Monika (28) sa s touto zdrvujúcou správou vyrovnala po svojom. ,,Ležali sme spolu nečinne v posteli, keď som na neho dostala strašnú chuť. Odrazu sa mi otočil chrbtom a povedal, že ho už nepriťahujem. V momente ma ovládla taká zlosť, že som ho o tretej v noci vyhodila z bytu a ukončila tak neperspektívny vzťah.“

Ako by ste sa s tým vyrovnali vy? Stalo sa vám už tiež niečo podobné?

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here