Dokonalé účesy, perfektný make up, zladený outfit, zmyselné pohľady. To všetko a ešte omnoho viac patrí ku každej celebrite, ktorá žije spoločenským životom. Aj keď vás to možno prekvapí, tieto dámy sú tiež len ľudia a občas potrebujú vypnúť.

Ako vyzerajú slávne celebrity, keď si práve neužívajú žiaru reflektorov a kamier? Ako obyčajné ženy! Či už ide o Petru z Hornej Stredy alebo Rihannu, každá z nás občas potrebuje odhodiť svoju dokonalú tvár a jednoducho si užívať bežný život, slnko a ničnerobenie. Napriek tomu, že mnohé sa občas snažia ukryť pred okolitým svetom, v dnešnom svete moderných technológií sa aj tak vždy podelia so svojim súkromím. Instagram, Facebook či Twitter sú dnes neoddeliteľnou súčasťou mnohých ľudí, ktorí potrebujú neustále informovať svojich priateľov či fanúšikov o každom pohybe a udalosti. A ako si leto užívate vy?

Miley Cyrus

1Britney Spears

2

Beyonce

3

Taylor Swift a Calvin Harris

4

Selena Gomez

5

Hayley Williams & Paramore

6

Dara Rolins

7

Andrea Verešová

8

Katy Perry

9

Ellie Goulding

10

Rihanna

11

Nicole Scherzinger

12

Gwen Stefani

13

Foto: Instagram

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)
  • Jojo

    zdechnem :D medzi Rihanou, Taylor Swift, Selenou…. Dara :D Veresova :D :D :D :D