Urobiť si občas srandu zo svojho okolia nie je vôbec na škodu. Ako to však docieliť úplne jednoduchým spôsobom bez trvalých následkov na obeti? Môžete ju napríklad ,,šťuchnúť” papierom nenápadným spôsobom. Ako? 

Možno by ste sa čudovali, avšak dnes je možné už skutočne všetko a to aj ,,strieľať” z papierovej pištole. Možno si ešte spomínate na guličkové, ktorými kedysi chlapci veľmi radi strieľali dievčatá či praky a rôzne iné vymoženosti. Dnes na trh prichádza pištoľ typu ,,urob si sám”, ktorá vás nebude stáť ani jedno euro a môžete si ňou vystreliť z ľudí v práci, škole alebo medzi priateľmi. Ako si vytvoriť a zabaviť sa s touto hračkou? :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)