Spomínate si ešte na obľúbený seriál ,,V siedmom nebi”? Aj vy ste pravidelne každé nedeľné dopoludnie čakali pred televízorom na nové časti a zaujímavé osudy rodiny Camdenovcov? Už počas 11. sérií ste mohli zachytiť výraznú zmenu hercov, ktorí doslova rástli a dospievali pred našimi očami. Ako však vyzerajú v súčasnosti?

Od úvodnej klapky prvej časti seriálu ,,V siedmom nebi” ubehlo už neuveriteľných 20 rokov. Mnohí teenageri doslova vyrastali s malou Ruthie, rozkošných Simonom, zvedavou Lucy, dievčenským vzorom Mary či sympatickým Mattom. Súrodenci tvorili so svojimi rodičmi, reverendom Ericom a mamou Annie, dokonalý obraz americkej rodiny, ktorý bol vzorom pre mnohé generácie. Okrem chlpatého domáceho miláčika Happy sa zmenili takmer všetci herci na nepoznanie. Spoznali by ste ich ešte? :)

Reverend Eric Camden – Stephen Collins

Vždy vzorový a charizmatický ,,Reverend Camden” čelil v roku 2014 obvineniam z pedofílie, čomu však nik nechcel uveriť, nakoľko ho všetci považujú za dobrého a bezúhonného muža. Odvtedy sa však už na televíznych obrazovkách neobjavil. Herec, ktorý v októbri oslávi 69 rokov si zahral v desiatkach hollywoodskych filmov a dodnes patrí k jedným z najobľúbenejších postáv seriálového neba.

2

Annie Camdenová – Catherine Hicks

Aj keď je Catherine dobrovoľníčkou v rôznych charitatívnych spolkoch a organizáciách, ešte stále sa objavuje na televíznych obrazovkách. Tento rok dokonca účinkovala v niekoľkých filmoch či seriáloch. V auguste oslávi 65 rokov.

3

Matt Camden- Barry Watson

Barry si zahral v niekoľkých teenagerských komédiách, no v posledných rokoch sa objavuje predovšetkým v seriáloch. Najznámejším z nich je ,,Hart of Dixie”, ktorý ste mohli sledovať aj na slovenských televíznych staniciach. Herec sa v roku 2015 oženil už po tretíkrát a taký istý je aj počet jeho detí. V apríli oslávil 42 rokov.

Mary Camdenová- Jessica Biel

Jessica Biel, ktorá sa vydala za miláčika ženského publika, Justina Timberlakea, sa objavila vo viacerých hollywoodskych snímkach. Aj keď je momentálne na materskej dovolenke, v súčasnosti pripravuje ďalšie dva filmy. Jess sa venuje aj charitatívnej činnosti, v marci oslávila 34 rokov.

5

Lucy Camdenová- Beverley Mitchell

Beverley, podobne ako Jessica, sa aj naďalej aktívne venuje herectvu, popritom však stíha aj starostlivosť o svoje dve deti, ktorých fotografie pravidelne pridáva aj na sociálne siete. V januári oslávila 35 rokov.

7

Simon Camden- David Gallagher

Svoj hlas prenechal jednej z postáv vo videohre Kingdom Hearts, venuje sa však aj herectvu a dabingu. Objavil sa v niekoľkých kriminálnych seriáloch, vo februári oslávil 31 rokov.

6

Ruthie Camdenová- Mackenzie Rosman

Mackenzie miluje kone, niekoľkých sama aj vlastní a venuje sa profesionálnemu jazdeniu. Na obrazovkách sa objavuje už pomenej. V decembri oslávi 26 rokov.

8

Foto: Facebook, Instagram, fanart.tv

Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.