Každý človek sa minimálne niekoľkokrát do mesiaca prebudí s neprestajným pocitom, že sa mu maximálne nechce vstávať do práce. Ťahá sa to s vami už od základnej a strednej školy, kedy ste oči otvorili len kvôli ,,sexošom” z vyšších ročníkov a vysokej, kedy bolo vstávanie po krúžkovici pekelným šialenstvom. Ako sa však prebudiť bez toho, aby ste dostali infarkt z budíka alebo nepresnívali celý deň?

Vaším vykúpením môže byť zvierací kamoš, ktorý vás nikdy nenechá v štichu a nech sa vám chce akokoľvek spať, vyvedie vás z omylu. Skočí vám do postele, nanominuje sa minimálne na vankúš a oblizuje vašu tvár, až kým nevstanete. Zvieracia láska je nadovšetko :)

Foto: Pinterest

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)