Kým ženy sú schopné kvôli jedným plavkám prejsť niekoľko desiatok obchodov, chlapi si s tým hlavu nelámu. Stačí, aby sa im do nich zmestili guľky a šup ho do vody. Ako sa však zmenili chlapské plavky počas posledného storočia?

Mužská móda sa tak, ako aj ženská, neustále vracia v čase. To však neplatí pri plavkách, ktoré sú čím ďalej, tým viac minimalistickejšie a provokatívnejšie. Kým pred 100 rokmi by sme sa chodili zrejme kúpať v dlhých šatách alebo kombinézach, dnes ľudia preferujú voľbu od bikín a krátkych šortiek, po nudapláže. Keď si dámy predstavia, ako by mali vyzerať ich chlapi (vrátane oblečenia), takmer jednohlasne sa zhodujú, že môžu nosiť čokoľvek, okrem slipových plaviek. Tiež patríte do týchto radov? Vitajte! Teraz sa však pozrite na to, ako sa postupom času menila móda pri pánskych plavkách. V princípe vám asi hneď povieme, že dlhé roky strih plážového oblečenia stagnoval, ale v roku 2015 vyzerá napriek všetkému asi najlepšie. A aké nosí ten váš? :)

 

Tip na darček :)

1

Video: Youtube

Foto: Pinterest

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)