Na začiatku vzťahu z neho idete strhnúť aj to posledné, chcete TO každú chvíľu, skúšate všetky miesta, všetky polohy. Ste nabudené a nechcete nikdy prestať. Byť v dlhom a stabilnom vzťahu chce väčšina z vás. Čo ale nechce nikto, je skončiť v jednotvárnom vzťahu, kde je pred spaním raz týždenne povinnosťou 15 minútový misionár. Ako si teda udržať dobrý pomer?

 

Ranný styk aspoň raz za týždeň

Je dokonca vedecky dokázané, že lepšie začať deň ani nemôžete. Všetky ženy, ktoré sa ráno mordujú na bežiacich pásoch, majú zlý intímny život. Verte nám. :)

Prekvapte ho!

Keď príde na prekvapenie v intímnej oblasti, majú ho radi aj tí, ktorí prekvapenia neznášajú. Neprekvapujte ho ale príliš často. Niekedy stačí len nová spodná bielizeň a máte vybavené.

Flirtujte ako keby to bolo po prvýkrát

Slovo flirt sa používa iba pri nezadaných. Ale kdeže. Hlúposť! Flirtovať môžete aj po desiatich rokoch manželstva. Partner tak bude mať pocit, že je pre vás stále príťažlivý, dokonca aj mimo spálne.

Zopakujte si prvé stretnutie

Môže to znieť riadne bláznivo, avšak za vyskúšanie to rozhodne stojí. :) Prežite prvé stretnutie ešte raz. Opäť si ho vyhliadnite v bare, reštaurácii či na diskotéke, rozprávajte sa ako cudzinci, flirtujte, snažte sa zbaliť jeden druhého. Overený tip – nerobte to v podnikoch, ktoré navštevujete často, vaši známi to nepochopia. :)

Bozkávajte sa častejšie

Maznajte sa a bozkávajte nielen sporadicky. Pamätajte, všetko to začalo prvým bozkom. Nemusíte sa maznať len vtedy, keď sa schyľuje k styku, máme totiž na mysli obyčajné bozky a dotyky počas dňa, či v noci. :)

Provokačné správy

V dnešnej dobe, keď je mobil vašou pravou rukou, to treba využiť. Počas obednej prestávky mu pošlite pár šteklivých správ či fotiek, ktoré sú len pre jeho oči.

Foto: Tumblr

Ivet
Miluje život, tanec, hudbu a jej snom je New York. Píše o tom, o čom sa ostatní hanbia hovoriť :)