Počuli ste už niekedy termín Lucky Iron Fish™? Teda „šťastná železná rybka”? Že nie?

Skúste si predstaviť svet, v ktorom sú ľudia neustále unavení, vyšťavení z práce, vôbec sa necítia dobre a zrazu príde riešenie, ktoré im pomôže žiť život zdravšie a energickejšie. Lucky Iron Fish™ je skutočne železná rybička, ktorou sa jej výrobcovia úspešne pokúsili liečiť anémiu z nedostatku železa! Spočíva na princípe varenia.

Rybičku si umyjete, vložíte do hrnca s vriacou vodou a necháte ju variť 10 minút, nie menej. Potom ju vylovíte, vložíte všetky ostatné ingrediencie a získate výdatné jedlo plné železa. Lucky Iron Fish™ je inováciou v oblasti zdravia, ktorá v Kambodži pomohla vyliečiť až 75% anémií. Hlavnou myšlienkou je jej dostupnosť hlavne sociálne slabším rodinám po celom svete. Ak máte záujem, môžete si ju objednať aj vy za cenu približne 20 amerických dolárov.

luckyIronfish2

Tak čo? Vymenili by ste kapsule železa vo fľaštičke či neustálu únavu za železnú rybičku? :)

Autor: Katarína Rajňáková

Foto: Pinterest

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)