Príroda je magická v tom, koľko rôznych foriem života dokázala vytvoriť. Jedno však majú všetci spoločné a to, starostlivosť o svoje mláďatá.

Je úplne prirodzené, že človek sa o svoje dieťa stará najlepšie, ako vie a uprednostňuje ho pred všetkými inými záujmami. Možno ste podobné správanie zaznamenali aj u svojich domácich miláčikov, ktorým sa narodili šteniatka či mačiatka, no vedeli ste, že aj v divokej prírode fungujú materinské pudy viac, ako čokoľvek iné? Rodičia si svoje deti úzkostlivo chránia a idú im príkladom či už ide o človeka, medveďa alebo hoc aj svišťa. Pozrite sa na roztomilé obrázky divokých zvierat, ktoré tvoria nezameniteľné a čarovné rodinky priamo uprostred prírody.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)