Adela Banášová a Peter Modrovský netvoria pár iba v súkromí, ale výnimočne aj na tanečnom parkete. Adela predsa nebude sedieť v kúte a tak ju Peter vyzvŕtal priamo pred očami nadšených divákov!

Adela Banášová a tanečník Peter Modrovský sa spoznali počas účinkovania v show ,,Let´s Dance”. Ich životné cesty sa v tomto období spojili a dnes už tvoria jeden z najstabilnejších a najsympatickejších párov slovenského showbiznisu. Napriek tomu, že sa moderátorská hviezda stiahla z veľkých pódií do úzadia, stále ju môžete vidieť na televíznych obrazovkách. Počas poslednej markizáckej Chart Show, ktorej témou boli ,,najväčšie hity filmového plátna”, to so svojim partnerom poriadne roztočila. Na víťaznú skladbu ,,Time of my Life”, ktorú zaspievali superstaristi Emma Drobná a Thomas Puskailer, zatancovali časť legendárneho tanca s nezabudnuteľnou ,,zvedačkou”. Trúfli by ste si aj vy? :)

 

Video/ Foto: Facebook, Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)