Jedna z najznámejších amerických speváčok sa po dlhej odmlke opäť vrátila k mikrofónu a pustila sa do nahrávania nových piesní. O mesiac oficiálne vydá svoj nový album s názvom „Lady Gaga/Joanne“ a fanúšikovia sú právom vo vytržení. Pred veľkým ,,dňom D“ totiž Lady Gaga poskytla svojim verným obdivovateľom ochutnávku nového singlu, ku ktorému práve predstavila aj videoklip. 

Nová. Aj tak by sa dala charakterizovať Lady Gaga, ktorá sa vo videoklipe ku skladbe „Perfect Illusion“ snáď po prvýkrát neprezentuje výstrednými a extravagantnými kostýmami, s ktorými pravidelne úspešne šokovala celý svet. Tentokrát stavila na jednoduché oblečenie, ktoré síce odhaľuje jej bezchybnú postavu, ale perfektne sa hodí k téme klipu. Speváčka predviedla svoj talent a opäť iba potvrdzuje, že patrí k svetovej hudobnej elite. Nám sa jej novinka skutočne páči a čo vám? :)

Video: Youtube | Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.