Ak ste si doteraz mysleli, že svojou figúrou si privyrábajú iba ultraštíhle modelky alebo spoločníčky, vyvedieme vás z omylu. Päťnásobná matka Bobbi-Jo Westley si privyrába spôsobom, ktorý by ste od nej na prvý pohľad vôbec nečakali!

43-ročná Američanka vážiaca neuveriteľných 222 kilogramov sa za svoju morbídnu obezitu vôbec nehanbí. Využila ju totiž ako nástroj na slušný mesačný príjem. A myslíme tým naozaj slušný príjem v prepočte takmer dvetisíc eur! Na internete predvádza svoje obézne, vlniace sa telo a prostredníctvom webkamery ju môže sledovať ktokoľvek, kto si za to zaplatí.

1475998190051

Najviac vraj muži prahnú po jej širokých bokoch. Paradoxne, hoci v Amerike žije najviac obéznych ľudí vo svete, drvivá väčšina jej sledovateľov pochádza z Európy a Ázie. Bobbi-Jo má veľké sebavedomie najmä vďaka enormnému záujmu mužov, ktorí ju pravidelne sledujú cez webkameru. Práve preto je so svojou postavou nadmieru spokojná a nemá v úmysle schudnúť. Dokonca jej lichotí, keď sa o ňu zaujímajú pohľadní tridsiatnici, pravidelne navštevujúci fitnescentrá. Tažko tomu uveriť, ale každý má predsa nejakú úchylku. Hoci si uvedomuje, že vysoká nadváha ohrozuje jej zdravotný stav, so svojim výzorom je spokojná a nehodlá s tým nič urobiť. Škoda len, že práve matka piatich detí si neuvedomuje možné následky abnormálnej obezity.

1475998264924

1475998107953 1475998231279

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here