Každý vzťah sa v určitom bode dostane do fázy, kedy partneri začnú premýšľať čo ďalej. Aj keď mnohí mladí ľudia nepotrebujú pre šťastný spoločný život ,,kus papiera“, stále sa väčšina žien nemôže dočkať dňa, kedy ich vyvolený partner požiada o ruku. A poriadne zásnuby predsa nemôžu prebiehať bez krásneho zásnubného prsteňa!

Hovorí sa, že ak chce muž požiadať svoju priateľku o ruku, mal by pred ňu pokľaknúť s prsteňom, ktorého hodnota sa rovná jeho trojnásobnému mesačnému platu. Aj keď by sa láska nemala merať peniazmi, prinášame vám aspoň ochutnávku tých najkrajších diamantových zásnubných prsteňov, z ktorých predajných cien by sa vám zatočila hlava! Nosiť tieto ,,šutre“ by bolo možné zjavne iba na vlastné riziko či po uzavretí kvalitnej poistky, no aspoň za pohľad celkom stoja, no nie? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


untitled-5 untitled-6 untitled-8

untitled-1 untitled-2

Foto: Instagram, Weheartit.com

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)